Mundial 2018. Prijović uderzył rywala w twarz

Aleksandar Prijović miał ogromne szczęście, że nie zobaczył czerwonej kartki w meczu reprezentacji Serbii z Kostaryką (1:0). Były napastnik Legii Warszawa uderzył w twarz rywala, ale mimo użycia systemu VAR pozostał na boisku.

Tomasz Skrzypczyński
W doliczonym czasie gry Aleksandar Prijović zachował się bardzo nieodpowiedzialnie i przy walce o piłkę uderzył ręką w twarz obrońcę reprezentacji rywali Johny'ego Acostę Materiały prasowe / TVP / W doliczonym czasie gry Aleksandar Prijović zachował się bardzo nieodpowiedzialnie i przy walce o piłkę uderzył ręką w twarz obrońcę reprezentacji rywali Johny'ego Acostę
Aleksandar Prijović pojawił się na murawie dopiero w 90. minucie meczu z Kostaryką (1:0), ale bardzo niewiele zabrakło, by i tak nie dotrwał na boisku do końcowego gwizdka arbitra.

W doliczonym czasie gry serbski napastnik zachował się bardzo nieodpowiedzialnie i przy walce o piłkę uderzył ręką w twarz obrońcę reprezentacji rywali Johny'ego Acostę. Sędzia mimo tego nie przerwał gry.

Dopiero po kilkudziesięciu sekundach Malang Diedhiou otrzymał sygnał od sędziów zajmujących się systemem VAR i postanowił sprawdzić sytuację na monitorze. Mimo faktu, że Prijović zasłużył na czerwoną kartkę, arbiter z Senegalu pokazał mu tylko żółtą.

Były snajper Legii Warszawa może mówić o ogromnym szczęściu. Gdyby nie łaskawość sędziego, Prijović już zakończyłby swój udział w mistrzostwach świata.

28-latek, obecnie strzelający gole dla PAOK-u Saloniki, występował w Polsce w latach 2015-2017.

Zobacz kontrowersyjną sytuację z udziałem Aleksandara Prijovicia:

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Serbia - Kostaryka. Prijović uderzył rywala w twarz. Sędzia skorzystał z VAR (TVP Sport)Mundial 2018. Serbia - Kostaryka. Prijović uderzył rywala w twarz. Sędzia skorzystał z VAR (TVP Sport)
Czy Aleksandar Prijović pojawi się jeszcze na boisku w trakcie MŚ?