Mundial 2018: Lewandowska napisała do kibiców. "Jesteśmy jedną drużyną!"

W meczu z Kolumbią rozstrzygnie się los reprezentacji Polski. Anna Lewandowska już zaczęła apelować do fanów, by w trudnych chwilach wspierali naszych piłkarzy.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Reprezentacja Polski znowu źle rozpoczęła piłkarskie mistrzostwa świata. Nasi piłkarze turniej w Rosji zaczęli od starcia z Senegalem. Biało-Czerwoni popełniali proste błędy i nie potrafili zagrozić bramce rywali, czego konsekwencją była porażka 1:2. To stawia nas w bardzo trudnej sytuacji, bo chcąc awansować do fazy pucharowej, w drugim meczu musimy wygrać z Kolumbią.

Na razie podopieczni Adama Nawałki muszą poradzić sobie z krytyką, która spadła na nich po wtorkowym spotkaniu. Obrywa się niemal wszystkim, a eksperci i kibice nie oszczędzają nawet Roberta Lewandowskiego. Pewnie dlatego głos zabrała jego żona.

Anna Lewandowska wrzuciła na Instagrama zdjęcie z uniesioną i zaciśniętą pięścią. W ten sposób apeluje do wszystkich kibiców o wsparcie.

- Polacy jesteśmy jedną drużyną! W jedności siła - pisze żona "Lewego".

Lewandowska była na trybunach podczas meczu Polska - Senegal. Po spotkaniu czule pocieszała kapitana naszej kadry, a zdjęcie obiegło świat (zobacz je TUTAJ).

Polska z Kolumbią zagra 24 czerwca w Kazaniu. Cztery dni później naszym rywalem będzie Japonia.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Polska - Senegal. Jest nadzieja w reprezentacji! "Wierzę, że to był wypadek przy pracy"


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)
Czy Polska awansuje do 1/8 finału MŚ 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×