Zakończony
komentarz

Koniec spotkania. Brazylia zremisowała 1:1 ze Szwajcarią.

90+6

Z rzutu wolnego dośrodkował Neymar. Zamieszanie w polu karnym, strzał na bramkę, lecz świetnie w defensywie spisał się Fabian Schaer, który wybił piłkę. Znakomita interwencja!

143
63
20
22
26
90+5

I będzie rzut wolny dla Brazylii. Okazja na strzał na bramkę, możliwe też dośrodkowanie w pole karne.

92
44
41
41
102
90+5

Jeszcze stara się atakować reprezentacja Brazylii.

53
27
22
26
59
90+4

Przy piłce Szwajcaria. Ma rzut wolny na własnej połowie.

66
39
25
19
22
90+1

I znów mogła Brazylia strzelić gola! Z kilkunastu metrów tuż obok słupka uderzył jednak Joao Miranda.

90

Blisko było o gola dla Brazylii! Po dośrodkowaniu Neymara z rzutu wolnego główkował Roberto Firmino. Świetnie obronił Yann Sommer!

38
18
8
12
10
89

Xherdan Shaqiri zdecydował się na dość zaskakujące uderzenie z dystansu. Nie ma zmiany wyniku, przy piłce Brazylia.

38
21
9
14
12
88

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Neymar. Uderzenie w środek bramki, strzał obronił Yann Sommer.

85

A teraz dobrze we własnym polu karnym piłkę wybił Manuel Akanji. Zanosi się na ciekawą koncówkę meczu, bo oba zespoły starają się atakować.

23
13
8
10
8
85

Dryblował w polu karnym Brazylii Breel Embolo, ale został zatrzymany przez obrońcę.

16
7
8
8
13
82

Z ostrego kąta strzelał Roberto Firmino. Uderzenie mocne, ale nad bramką.

78

Z dystansu strzelał Neymar. Uderzenie ładne, ale Yann Sommer nie dał się zaskoczyć.

35
7
10
15
11
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
31
13
5
5
8
74

Gabriel Jesus padł w polu karnym Szwajcarów. Sędzia nie podyktował rzutu karnego.

34
13
8
8
15
73

I strzał na bramkę Brazylii. Zza pola karnego uderzenie oddał jeden ze Szwajcarów, ale Alisson nie dał się zaskoczyć.