• Grupa F
  • Grupa G
  • Grupa H
Brazylia
20' Philippe Coutinho 47' Casemiro
Szwajcaria
31' Stephan Lichtsteiner 50' Steven Zuber 65' Fabian Schaer 69' Valon Behrami
1:1

Koniec spotkania. Brazylia zremisowała 1:1 ze Szwajcarią.

Z rzutu wolnego dośrodkował Neymar. Zamieszanie w polu karnym, strzał na bramkę, lecz świetnie w defensywie spisał się Fabian Schaer, który wybił piłkę. Znakomita interwencja!

I będzie rzut wolny dla Brazylii. Okazja na strzał na bramkę, możliwe też dośrodkowanie w pole karne.

Jeszcze stara się atakować reprezentacja Brazylii.

Przy piłce Szwajcaria. Ma rzut wolny na własnej połowie.

I znów mogła Brazylia strzelić gola! Z kilkunastu metrów tuż obok słupka uderzył jednak Joao Miranda.

Doliczone pięć minut.

Blisko było o gola dla Brazylii! Po dośrodkowaniu Neymara z rzutu wolnego główkował Roberto Firmino. Świetnie obronił Yann Sommer!

Xherdan Shaqiri zdecydował się na dość zaskakujące uderzenie z dystansu. Nie ma zmiany wyniku, przy piłce Brazylia.

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Neymar. Uderzenie w środek bramki, strzał obronił Yann Sommer.

A teraz dobrze we własnym polu karnym piłkę wybił Manuel Akanji. Zanosi się na ciekawą koncówkę meczu, bo oba zespoły starają się atakować.

Dryblował w polu karnym Brazylii Breel Embolo, ale został zatrzymany przez obrońcę.

Z ostrego kąta strzelał Roberto Firmino. Uderzenie mocne, ale nad bramką.

Brazylia. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Roberto Firmino.

Z dystansu strzelał Neymar. Uderzenie ładne, ale Yann Sommer nie dał się zaskoczyć.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Gabriel Jesus padł w polu karnym Szwajcarów. Sędzia nie podyktował rzutu karnego.

I strzał na bramkę Brazylii. Zza pola karnego uderzenie oddał jeden ze Szwajcarów, ale Alisson nie dał się zaskoczyć.

Szwajcaria. Schodzi: Valon Behrami. Wchodzi: Denis Zakaria.

W polu karnym dobrą okazję miał Philippe Coutinho. Strzelał przy słupku, ale uderzenie jednak niecelne.

Żółtą kartkę otrzymał Valon Behrami.

Czy Brazylijczycy słusznie domagali się, aby sędzia sprawdził gola dla Szwajcarów za pmocą systemu VAR?  --> Mundial 2018. Brazylia - Szwajcaria: gol Zubera na 1:1 (TVP Sport)

Brazylia. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Renato Augusto.

Z dystansu strzelał Marcelo, ale to uderzenie zablokowane. Szuka okazji na gola Brazylia.

Z rzutu wolnego niemal z narożnika pola karnego zagrał Neymar. Jeden z obrońców wybił piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Schaer. Faulowany był Neymar.

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

Brazylia. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Fernandinho.

Brazylia utrzymuje się z piłką na połowie Szwajcarów. Ci dobrze się jednak bronią.

Groźnie zaatakowali Brazylijczycy. W polu karnym strzelał Neymar, ale uderzenie zablokowane. Jeszcze będzie rzut rożny.

Xherdan Shaqiri dośrodkował w pole karne Brazylii. Tam piłkę pewnie złapał Alisson.

Opatrywany jest jeden ze Szwajcarów. Chwilowa przerwa w grze.

Gol! Strzelił Steven Zuber. Asystował mu Xherdan Shaqiri.

Wyrównanie! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, niepilnowany przed bramką Brazylii był Steven Zuber i strzałem głową pokonał bramkarza! Brazylijczycy jeszcze sugerowali, aby arbiter sprawdził tę sytuację za pomocą systemu VAR, ale ten uznał gola.

Lekkie zamieszanie teraz w okolicy pola karnego. Dwa razy dobrze interweniował jednak Marcelo.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Casemiro.

Blerim Dzemaili szybko zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzenie niecelne.

Początek drugiej połowy.

Przerwa w meczu Brazylii ze Szwajcarią, więc można zobaczyć, co niemieckie media piszą o porażce swojego zespołu

Czy Neymar strzeli w tym meczu gola?

Koniec pierwszej połowy. Brazylia prowadzi 1:0 po przepięknym golu, jakiego strzelił Philippe Coutinho.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Szwajcarii. Do strzału doszedł Thiago Silva, oddał uderzenie głową, ale piłka przeleciała nad bramką.

Doliczone dwie minuty.

Xherdan Shaqiri dośrodkował teraz w pole karne Brazylii. Piłkę wybił Casemiro.

Lubisz rywalizację z innymi? Wejdź na TYPER.WP.PL i sprawdź swoją wiedzę!

Techniczny strzał w polu karnym oddał jeden ze Szwajcarów. Steven Zuber trafił jednak prosto w Thiago Silvę.

Dobrze Brazylijczycy teraz w defensywie. Zatrzymali atak Szwajcarów, Haris Seferović nie zdolał oddać groźnego strzału.

Brazylijczycy przy piłce. Wymieniają podania na połowie rywala.

Dośrodkowanie Marcelo z rzutu wolnego, po którym piłkę wybił Haris Seferović.

Żółtą kartkę otrzymał Stephan Lichtsteiner. Faulowany był Neymar. Rzut wolny dla Brazylii, okazja i na strzał, i na dośrodkowanie w pole karne.

Szwajcaria rozgrywa piłkę i szuka miejsca na połowie Brazylii. Canarinhos dobrze jednak przerywają ataki przeciwnika.

Ricardo Rodriguez dośrodkował w pole karne Canarinhos. O piłkę walczyli Stephan Lichtsteiner i Marcelo. Wybił ją Brazylijczyk.

Gra już wznowiona.

Chwilowa przerwa w grze. Szwajcar i Brazylijczyk zderzyli się głowami.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Brazylii. Piłka odchodząca, ale jeden z Brazylijczyków pewnie ją wybił.

Brazylijczycy w posiadaniu piłki. Szwajcaria stara się grać wysokim pressingiem.

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

Co za gol! Steven Zuber wybijał piłkę, tę przejął Philippe Coutinho i popisał się przepięknym strzałem zza pola karnego! Uderzenie po długim słupku, piłka jeszcze odbiła się od niego i wpadła do bramki. 1:0 prowadzi Brazylia!

Nieco śmielej zaatakowała teraz Szwajcaria. Zabrakło jednak dokładnego dogrania i już piłka dla Canarinhos.

Brazylia zdominowała poczynania na boisku w ostatnich minutach. Szwajcaria skupia się teraz na defensywie.

Do bramki było dość daleko, ale Neymar zdecydował się na strzał. Trafił jednak w mur.

Będzie rzut wolny dla Brazylii. To dobra okazja do strzału na bramkę.

Zamieszanie teraz w polu karnym Szwajcarów. Strzelał Paulinho, lecz piłka przeleciała obok bramki. Pierwsza groźna akcja w tym spotkaniu.

Willian znów zagrywał przed bramkę Szwajcarów. Poradzili sobie obrońcy i wybili piłkę.

Teraz dobrze w defensywie Thiago Silva. Przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Szwajcarów.

Przedzierał się Paulinho. W polu karnym powstrzymali go jednak obrońcy.

Willian dryblował w polu karnym Szwajcarów. Zdecydował się na zagranie przed bramkę, ale przesadził z siłą - wrzutka niedokładna.

Canarinhos jak na razie nie mogą przedostać się pod bramkę rywala.

Xherdan Shaqiri wstrzelił piłkę w pole karne Brazylii. Tam uderzenie oddał Blerim Dzemaili, ale ten strzał był niecelny.

Szwajcaria przy piłce. Jak na razie spokojnie rozgrywają ją na własnej połowie.

Zaczynamy!

Hymny odegrane, zaraz rozpocznie się drugie spotkanie w grupie E.

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

Kto wygra mecz?

Brazylia to jeden z kandydatów do zwycięstwa w mistrzostwach świata, a w podstawowym składzie Canarinhos zagra m.in. Neymar. Szwajcarii nie można jednak lekceważyć. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Spotkanie Brazylia - Szwajcaria poprowadzi sędzia Cesar Ramos (Meksyk).

W pierwszym meczu grupy E Kostaryka przegrała z Serbią

Przed nami drugie spotkanie grupy E - Brazylia zmierzy się ze Szwajcarią. Początek meczu o godzinie 20:00. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Rostow Arena.