Tak Polacy strzelali Walii. Zobacz gole Kamińskiego i Świderskiego

W środowy wieczór reprezentacja Polski wygrała 2:1 z Walijczykami. Gola na 1:1 zdobył Jakub Kamiński, który na zawsze zapamięta tę bramkę. Decydujące trafienie wywalczył z kolei Karol Świderski.

Mateusz Domański
Debiutancki gol Jakuba Kamińskiego w reprezentacji Polski Twitter / TVP Sport / Debiutancki gol Jakuba Kamińskiego w reprezentacji Polski
Pierwszego gola w środowym spotkaniu wywalczyła reprezentacja Walii. Biało-Czerwoni mimo to nie spuścili głów i szukali szansy na doprowadzenie do wyrównania.

W 72. minucie zdołał to uczynić Jakub Kamiński. Wykorzystał dobre podanie od Tymoteusza Puchacza i zwiódł rywali w polu karnym, by chwilę później umieścić piłkę w siatce.

To jego debiutancki gol w barwach seniorskiej reprezentacji Polski. Z pewnością często będzie do niego wracać.

Kamiński na murawie zameldował się w 60. minucie. Na listę strzelców wpisał się więc wręcz błyskawicznie.

Polacy ostatecznie pokonali Walijczyków 2:1, a decydujące trafienie zapisał przy swoim nazwisku Karol Świderski.