Szalona sytuacja z polskiej ligi. Zobacz, co zrobił ten piłkarz (WIDEO)

Niesamowite trafienie na boiskach Fortuna I ligi. Niewykluczone, że już w 1. kolejce poznaliśmy najpiękniejszego gola całego sezonu. Koniecznie musisz zobaczyć, co zrobił Szymon Skrzypczak.

Karol Wasiek
trafienie Szymona Skrzypczaka Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: trafienie Szymona Skrzypczaka
Świetne widowisko oglądali kibice w Chojnicach na otwarcie Fortuna I ligi. Beniaminek Chojniczanka i GKS Tychy dostarczyły ogromnych emocji.

Goście prowadzili 1:0, później przegrywali 1:2, by ostatecznie zremisować 2:2. Sporo się działo na boisku, na nudę na pewno nikt nie może narzekać.

Całkiem możliwe, że to właśnie w Chojnicach - i już w 1. kolejce - poznaliśmy najpiękniejszego gola tego sezonu na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy.

Fantastycznym trafieniem - z połowy boiska - popisał się bowiem napastnik gospodarzy Szymon Skrzypczak.

Jego szalony pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Skrzypczak - tuż po stracie bramki - kopnięciem z połowy boiska przelobował mierzącego 190 centymetrów Kacpra Danę. Piłka poleciała dokładnie 50 metrów do siatki. Gola można zobaczyć poniżej.

"Niewiarygodne!" - krzyczał podekscytowany Marcin Feddek, komentator stacji Polsatu Sport.