Cudowny gol w polskiej lidze! Jak on to strzelił?! (WIDEO)

Czyżby już w 1. kolejce mielibyśmy poznać najpiękniejsze trafienie całego sezonu? To całkiem możliwe, bo Maciej Śliwa z Miedzi Legnica popisał się kapitalnym uderzeniem. To trzeba zobaczyć!

Karol Wasiek
Gol Macieja Śliwy Facebook / Canal + Sport / Gol Macieja Śliwy
Beniaminek Miedź Legnica wrócił do PKO Ekstraklasy i na początek podzielił się punktami z Radomiakiem (1:1).

Kibice na pewno nie mają prawa narzekać, mecz w Radomiu obfitował bowiem w piękne gole.

Festiwal rozpoczął w 53. minucie Maciej Śliwa, który wykorzystał dośrodkowanie Jensa Martina Gammelby'ego. Piłkarz popisał się fenomenalnym uderzeniem tzw. "nożycami".

Piłka była poza zasięgiem bramkarza gospodarzy. Młody gracz Miedzi rozstrzygnął konkurs na najładniejszego gola 1. kolejki, a może nawet całego sezonu?

Relacjonujący byli pod ogromnym wrażeniem uderzenia Śliwy, który popisał się nie lada wyczynem. "Niesamowite!" - krzyczeli komentatorzy stacji Canal+ Sport.

Beniaminek dzielnie się bronił, Lenarcik skapitulował dopiero w 81. minucie gry. Lisandro Semedo wypatrzył w polu karnym Dawida Abramowicza, a lewy obrońca huknął z ostrego kąta pod poprzeczkę, ustalając wynik meczu na 1:1.

Czy Miedź Legnica utrzyma się w tym sezonie w PKO Ekstraklasie?