Na to czekali kibice! Talent zostaje w Legii na dłużej

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Kacper Tobiasz
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Kacper Tobiasz
zdjęcie autora artykułu

Legia Warszawa poinformowała oficjalnie o przedłużeniu umowy z jednym z najbardziej utalentowanych wychowanków. Na dłużej w klubie zostanie Kacper Tobiasz.

W tym artykule dowiesz się o:

Kibice Legii Warszawa, jak tlenu potrzebują obecnie pozytywnych emocji związanych z klubem. Po nieudanym sezonie na boiskach PKO Ekstraklasy zarząd musi prężnie działać, aby zadowolić swoich fanów.

Jednym z pozytywów na początku nowego sezonu z pewnością jest dyspozycja Kacpra Tobiasza, który popisuje się nawet interwencjami à la Artur Boruc, a obrońcy przy nim czują się bardzo pewnie.

Jego kontrakt z warszawskim zespołem obowiązywał jednak zaledwie do czerwca 2023 roku. Legia Warszawa nie czekała zbyt długo i poinformowała o przedłużeniu porozumienia z utalentowanym bramkarzem.

ZOBACZ WIDEO: Zdradzamy szczegóły prezentacji "Lewego". Kiedy pierwszy gol dla Barcelony? - Z Pierwszej Piłki #14

Wychowanek "Wojskowych" pozostanie w stolicy przynajmniej do 2026 roku. Chyba, że zgłosi się po niego jakiś klub z dobrą sumą odstępnego, ale długi kontrakt powoduje, że Legia będzie mogła zażyczyć sobie więcej.

- Kacper Tobiasz rzetelnie zasłużył sobie na przedłużenie kontraktu. Wśród bramkarzy mamy wysoki poziom rywalizacji. Kto ją wygra, będzie reprezentował poziom Legii Warszawa. Ta pozycja jest obecnie bardzo dobrze zabezpieczona - powiedział Jacek Zieliński, dyrektor sportowy Legii w wywiadzie dla klubowych mediów.

Zobacz też:  Michał Karbownik zmienił klub! W końcu się doczekaliśmy  Kontrowersje po pięknej akcji Rakowa. Nie było VAR-u [WIDEO]

Źródło artykułu: