Kibic sprowokował gwiazdora. Nerwową reakcję piłkarza nagrały kamery

W mediach społecznościowych ukazał się filmik z udziałem reprezentanta Włoch Domenico Berardiego. Zawodnik Sassuolo został sprowokowany przez jednego z kibiców po porażce w Pucharze Włoch. Po reakcji piłkarza widać, że ten był rozwścieczony.

Mateusz Byczkowski
Mateusz Byczkowski
rozwścieczony Domenico Berardi Twitter / Na zdjęciu: rozwścieczony Domenico Berardi
Przygoda US Sassuolo w Pucharze Włoch w sezonie 2022/2023 zakończyła się na wczesnym etapie. Zespół prowadzony przez Alessio Dionisiego odpadł już w 1/32 finału i to po porażce z beniaminkiem Serie B - Modeną (2:3).

Pierwszą bramkę dla Sassuolo w poniedziałkowym spotkaniu strzelił Domenico Berardi, który jest niewątpliwie gwiazdą tej drużyny. Mimo to Neroverdi polegli, a sam Berardi nie popisał się jeszcze poza boiskiem.

Do mediów społecznościowych trafiło nagranie z udziałem reprezentanta Włoch. Widać na nim jak rozwścieczony przeskoczył barierki, chcąc porozmawiać z pewnym kibicem w cztery oczy. Ostatecznie do rękoczynów nie doszło, ponieważ piłkarz został powstrzymany przez innych kibiców.

Oprócz fanów zareagowali także miejscowi policjanci. Domenico Berardi odniósł się do całego incydentu i przeprosił za swoje zachowanie. Zawodnik Sassuolo na Instagramie opublikował krótkie oświadczenie.

"Chcę przeprosić za to, co wydarzyło się pod stadionem po meczu z Modeną. Jesteśmy profesjonalistami i przede wszystkim musimy być przykładem dla młodzieży i dzieci. Nie zachowywać się tak" - napisał w mediach społecznościowych.

"To dlatego, że osoby, które kocham najbardziej, takie jak moja żona i syn, były w to celowo zaangażowane, przez co bardzo mocno mnie to raniło. Przepraszam także fanów drużyny przeciwnej" - dodał.

Zobacz też:
Lewandowski, Messi i Ronaldo, ale król jest jeden

ZOBACZ WIDEO: Gol marzenie! Tylko zobacz, skąd oddał strzał
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×