Inter Mediolan zatrzymany w Rzymie!

W Serie A rozpoczęła się 3. kolejka. W piątek w Rzymie w najciekawszym meczu kolejki Lazio nie dało szans Interowi Mediolan, pokonując wicemistrza Włoch 3:1.

Michał Piegza
piłkarze Interu Mediolan PAP/EPA / FABIO FRUSTACI / Na zdjęciu: piłkarze Interu Mediolan
Inter Mediolan zatrzymany! W meczu w Rzymie spotkały się niepokonane w sezonie zespoły. Jednak to goście mogli się legitymować kompletem punktów.

W spotkaniu na premierowe trafienie kibice czekać musieli do 40. minuty, kiedy Felipe Anderson trafił dla gości. Sześć minut po zmianie stron wyrównał Lautaro Martinez.

Wszystko co najważniejsze w spotkaniu wydarzyło się w ostatnim kwadransie. Najpierw Luis Alberto trafił na 2:1 dla Lazio, a na cztery minuty przed końcem Pedro ustalił wynik gry.

W drugim piątkowym meczu górą goście. Udinese przegrywało na wyjeździe z Monzą, ale jeszcze przed przerwą potrafiło wyrównać, a w końcówce zdobyć zwycięskiego gola.

AC Monza - Udinese Calcio 1:2 (1:1)
1:0 - Colpani 32'
1:1 - Beto 36'
1:2 - Udogie 77'

Lazio Rzym - Inter Mediolan 3:1 (1:0)
1:0 - Felipe 40'
1:1 - Martinez 51'
2:1 - Luis Alberto 75'