Beniaminek eWinner II ligi wciąż zaskakuje

W piątek rozegrano cztery mecze 8. kolejki eWinner II ligi. Nie zatrzymuje się beniaminek. Kotwica Kołobrzeg odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem wygrała w Stężycy.

Michał Piegza
piłkarze Kotwicy Kołobrzeg Materiały prasowe / Kotwica Kołobrzeg / Na zdjęciu: piłkarze Kotwicy Kołobrzeg
Po wywalczonym w ostatniej kolejce awansie do eWinner II ligi nie do zatrzymania jest Kotwica.

Drużyna z Kołobrzegu w ósmym meczu sezonu odniosła siódme zwycięstwo! Tym razem przywiozła komplet punktów z trudnego terenu w Stężycy. Wydawało się, że Radunia powoli wychodzi na prostą i będzie w stanie gonić lidera.

Tymczasem po starciu z Kotwicą 7. zespół poprzednich rozgrywek do kołobrzeżan traci już jedenaście punktów. Goście prowadzili do przerwy, w końcówce trafili na 2:0. Radunia złapała kontakt bramkowy, ale na więcej nie było jej stać.

Pełną pulę zgarnął spadkowicz z Fortuna I ligi GKS. Jastrzębianie długo przegrywali u siebie z Pogonią Siedlce. Tak było do 69. minucie, kiedy gospodarze wyrównali, a następnie zdobyli dwa kolejne gole.

Namęczyć musiała się Wisła Puławy. W domowej potyczce z Garbarnią to krakowianie dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale do szatni drużyny schodziły przy stanie 2:2. Problem mieli goście. W 39. minucie gry za obrazę sędziego z boiska wyrzucony został Mateusz Bartków. Wisła jednak długo nie potrafiła wykorzystać gry w przewadze. Udało jej się to dopiero na sześć minut przed końcem.

Kolejną wygraną odniósł KKS 1925. Kaliszanie z kompletem punktów wrócili z boiska spadkowicza z Fortuna I ligi Stomilu. Jedyna bramka w potyczce padła w 69. minucie. Zdobył ją Nestor Gordillo.

GKS Jastrzębie - Pogoń Siedlce 3:1 (0:1)
0:1 - Michał Rutkowski 21'
1:1 - Daniel Stanclik 69'
1:2 - Szymon Gołuch 73'
1:3 - Jewhenij Zacharczenko 84'

Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1:2 (0:1)
0:1 - Paweł Łysiak 24'
1:1 - Josip Soljić 80'
1:2 - Bartosz Zynek 90'

Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 3:2 (2:2)
1:0 - Dawid Retlewski 8'
1:1 - Bojan Gvozdenović (sam.) 32'
1:2 - Grzegorz Marszalik 43'
2:2 - Bojan Gvozdenović 45'
3:2 - Robert Majewski 84'

Stomil Olsztyn - KKS 1925 Kalisz 0:1 (0:0)
0:1 - Nestor Gordillo 69'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w WP Pilot, pierwszej TV online w Polsce!
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w WP Pilot.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej WP Pilot. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami.

Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w WP Pilot, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.
To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Bomba Janzy uratowała Górnika Zabrze!

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

Kotwica Kołobrzeg awansuje do Fortuna I ligi?