Nie mogło być inaczej. Lewandowski z kolejną nagrodą

Robert Lewandowski jest nie do zatrzymania. Nowy snajper FC Barcelony trzy razy pokonał bramkarza Viktorii Pilzno i tuż po meczu został wyróżniony.

Rafał Szymański
Robert Lewandowski Getty Images / Xavi Bonilla/DeFodi Images / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Kapitan reprezentacji Polski błyszczy formą po zmianie barw klubowych. Robert Lewandowski znakomicie prezentował się w Primera Division, a w środę potwierdził swoją klasę na poziomie Ligi Mistrzów.

FC Barcelona całkowicie zdominowała Viktorię Pilzno na własnym stadionie. 34-latek po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców 34. minucie. Jindrich Stanek nie zdążył zareagować po strzale z kilku metrów. Przed przerwą Ousmane Dembele precyzyjnie dośrodkował i 34-latek głową skierował piłkę do siatki. Z kolei w 67. minucie Lewandowski znakomicie przymierzył zza pola karnego.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Katalończyków 5:1. To był popis nowego zawodnika FC Barcelony.

Lewandowski skompletował hat-tricka i zgodnie z tradycją, zabrał piłkę do domu. Po ostatnim gwizdku sędziego odebrał ją z rąk Carlosa Navala. Co więcej, Polak został wybrany piłkarzem meczu przez UEFA.

Statystyki Lewandowskiego w barwach "Blaugrany" robią wrażenie. Jego dorobek na wszystkich frontach to osiem bramek w pięciu spotkaniach.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Lewandowski był najlepszym piłkarzem meczu FC Barcelony z Viktorią Pilzno?