Powrót w Pogoni Szczecin. Pechowiec ponownie trenuje

Trener Jens Gustafsson nie może aktualnie narzekać na sytuację kadrową w Pogoni Szczecin. Wraz z początkiem przygotowań do meczu z Lechem Poznań, do reszty zespołu dołączył Michał Kucharczyk.

Michał Kucharczyk WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Michał Kucharczyk
Pogoń Szczecin wznowiła wspólne treningi po krótkiej przerwie. W poprzednim tygodniu była na małym tournee. Między przegranym 0:1 meczem z Rakowem Częstochowa a wygranym 2:1 z Koroną Kielce stacjonowała między innymi w Krakowie.

Michał Kucharczyk trenował z pozostałymi piłkarzami Pogoni Szczecin po ponad miesiącu przerwy. 31-letni pomocnik doznał kontuzji 31 lipca w drugiej połowie wygranego 1:0 meczu z Jagiellonią Białystok.

Były Legionista jest pechowcem początku sezonu. W trzech z czterech meczów w eliminacjach Ligi Konferencji Europy nie wystąpił z powodu zawieszenia. W PKO Ekstraklasie tylko dwa razy wyszedł w podstawowym składzie i drugi występ okupił kontuzją.

Jak informuje Pogoń, "trudno spodziewać się Michała Kucharczyka w kadrze już podczas niedzielnego meczu z Lechem Poznań".

Aktualnie w zespole prowadzonym przez Jensa Gustafssona jest jeden kontuzjowany od długiego czasu zawodnik - Alexander Gorgon. Pogoń najpewniej w obecności ponad 17 tysięcy kibiców podejmie Lecha Poznań w niedzielę o godzinie 15.

Czy powrót Michała Kucharczyka będzie wzmocnieniem Pogoni Szczecin?