Prezes Barcelony wściekły po meczu

Prezes FC Barcelony, Joan Laporta, był wściekły po porażce klubu w wyjazdowym meczu z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów (0:2). Hiszpański dziennikarz przekazał, jak zareagował.

PS
po lewej Joan Laporta Getty Images / Na zdjęciu: po lewej Joan Laporta
Mecz pomiędzy FC Barceloną a Bayernem Monachium był zapowiadany jako hit drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. I choć w pierwszej połowie kibice nie zobaczyli bramek, w drugiej padły dwie. Obie zdobyli mistrzowie Niemiec - i to w ciągu zaledwie czterech minut.

Barcelona stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, ale zabrakło skuteczności pod bramką Manuela Neuera. W sumie w całym meczu podopieczni Xaviego oddali tylko cztery celne strzały.

Porażka w prestiżowym spotkaniu wywołała duże nerwy u prezesa FC Barcelony, Joana Laporty. Pytany przez hiszpańskie media o komentarz do meczu odpowiedział krótko: "Nie chcę nic mówić".

Przed Barceloną przerwa w Lidze Mistrzów spowodowana okienkiem reprezentacyjnym. Kolejny mecz w prestiżowych rozgrywkach Robert Lewandowski i spółka zagrają 4 października - na wyjeździe z Interem Mediolan.

Mecze z Interu z Barceloną będą szczególnie istotne dla losów grupy C. Po dwóch kolejkach oba zespoły mają na koncie po trzy punkty.

Świetne podanie Lewandowskiego i... koszmarne pudło kolegi (WIDEO)