Problemy zdrowotne w drużynie Polaka. Jeden piłkarz trafił do szpitala

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Marcin Bułka
Getty Images / Na zdjęciu: Marcin Bułka
zdjęcie autora artykułu

Marcin Bułka nie zagrał w meczu Partizan Belgrad - OGC Nice. Trener gości Lucien Favre poinformował, że drużynę spotkał pech. Sześciu piłkarzy miało zatrucie pokarmowe. Kłopoty dopadły także Polaka.

Marcin Bułka spędził na ławce rezerwowych spotkanie OGC Nice z Partizanem Belgrad w Lidze Konferencji Europy (1:1). Jak informuje "L'Equipe, trener Lucien Favre zamierzał wystawić go w pierwszym składzie, ale widział, że Polak ma problemy zdrowotne i zdecydował, że nie będzie ryzykował. Ostatecznie między słupkami stanął Kasper Schmeichel.

Według francuskich mediów, kłopoty zdrowotne w dniu meczu dopadły aż sześciu zawodników. Jeden z nich musiał udać się do szpitala, choć nie podano tożsamości piłkarza.

Ostatecznie, mimo sporych problemów, francuski zespół wywiózł z Belgradu cenny punkt. Zarówno OGC Nicea, jak i Partizan Belgrad mają na swoim koncie dwa punkty w tabeli grupy D Ligi Konferencji.

Marcin Bułka może natomiast mówić o sporym pechu. W tym sezonie w Ligue 1 nie ma okazji do gry, a gdy takowe nadarzają się w Lidze Konferencji Europy, to Polak ostatecznie nie może ze wszystkich skorzystać.

Czytaj także: Waldemar Fornalik przed jubileuszem. "Nie wiem kiedy to przeleciało"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: genialna akcja 16-latka ze Śląska. Ale to zrobił!

Źródło artykułu: