Co za otwarcie Bayernu! To trzeba zobaczyć [WIDEO]

We wtorek rozpoczęła się trzecia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. W jednym ze spotkań Bayern Monachium podejmuje Viktorię Pilzno. Bawarczycy urządzili sobie kanonadę strzelecką, a kapitalnym trafieniem popisał się Leroy Sane.

Dawid Franek
Leroy Sane popisał się kapitalnym trafieniem Twitter / Polsat Sport / Leroy Sane popisał się kapitalnym trafieniem
Przed spotkaniem z Viktorią Pilzno Bayern Monachium zgromadził komplet sześciu punktów w grupie C. W dodatku nastroje w szatni poprawiła wygrana w Bundeslidze z Bayerem Leverkusen (4:0). Podopieczni Juliana Nagelsmanna we wtorkowy wieczór chcieli jak najszybciej rozstrzygnąć mecz i szybko przeszli do działania.

Po dwudziestu minutach na Allianz Arena było już 3:0 i taki też wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Bramki strzelali kolejno: Leroy Sane, Serge Gnabry i Sadio Mane. Szczególnie trafienie tego pierwszego zapadnie kibicom w pamięci.

Sane przeprowadził indywidualną akcję i mając piłkę przy nodze na krawędzi pola karnego, zdecydował się oddać strzał. Uderzenie z lewej nogi było perfekcyjne. Piłka poleciała pod poprzeczkę bramki rywali.