Liga Mistrzów. Rangers FC - Liverpool FC. Kto pokaże mecz? Czy będzie stream?

Zespół Juergena Kloppa może w środę znacząco przybliżyć się do gry w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać mecz Rangers FC - Liverpool FC w telewizji i internecie.

Mateusz Kozanecki
radość piłkarzy Rangers FC PAP/EPA / Jose Manuel Vidal / Na zdjęciu: radość piłkarzy Rangers FC
Liga Mistrzów. Rangers FC - Liverpool FC. Spróbują zakończyć złą passę. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

Piłkarze Liverpoolu szybko otrząsnęli się po porażce 1:4 z SSC Napoli na inaugurację Ligi Mistrzów. Pokonali następnie Ajax Amsterdam i Rangers FC, dzięki czemu wskoczyli na drugie miejsce w tabeli grupy A.

Zespół Juergena Kloppa w środę wykonać może kolejny ważny krok w kierunku awansu do 1/8 finału rozgrywek. Rangers FC z kolei w ostatnich 19 meczach Ligi Mistrzów wygrał tylko raz - Szkoci spróbują zakończyć tę złą passę.

Mecz Rangers FC - Liverpool FC rozpocznie się w środę (12 października) o godz. 21:00. Transmisja TV dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 2.

Rangers FC - Liverpool FC. Czy będzie transmisja w internecie? Stream online

Mecz w Glasgow zobaczyć można również w internecie. Transmisja online dostępna będzie na platformach Polsat Box Go i Canal+ Online. Relację "na żywo", minuta po minucie, przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE. Rangers FC - Liverpool FC na WP SportoweFakty.

Początek meczu Rangers FC - Liverpool FC: środa (12 października), godzina: 21:00. Transmisja TV: Polsat Sport Premium 2. Stream online: Polsat Box Go, Canal+ Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.