Co on zrobił?! Katastrofalne zachowanie Pique (WIDEO)

Koszmarne błędy obrońców Barcelony. W meczu z Interem Mediolan (3:3) nie popisali się zarówno Gerard Pique i Eric Garcia, którzy mocno przyczynili się do tego, że Duma Katalonii ma ogromne problemy w Lidze Mistrzów.

Karol Wasiek
Błąd Pique Twitter / Polsat Sport / Błąd Pique
Bardzo emocjonujący mecz na Camp Nou w Barcelonie. Gospodarze prowadzili 1:0 po trafieniu Ousmane Dembele, ale po przerwie do głosu doszli piłkarze Interu Mediolan. Goście z Włoch na przestrzeni kilku minut zdobyli dwie bramki.

Duża w tym zasługa środkowych obrońców FC Barcelony: Gerarda Pique i Erica Garcii. Obaj nie popisali się przy bramkach dla Interu.

Najpierw fatalnie zachował się doświadczony defensor, który był całkowicie nieskupiony, nie trzymał linii z innymi defensorami, co skutecznie wykorzystał Nicolo Barella.

Później nie popisał się Garcia, który nie upilnował Argentyńczyka Lautaro Martineza. Ten w dziecinny sposób ograł go na skraju pola karnego, wyprowadzając gości na prowadzenie (2:1).

Przy trzecim trafieniu dla Interu znów zagapił się Pique, który znów nie upilnował napastnika gości. Barcelona na szczęście ma w składzie Lewandowskiego, który po raz kolejny uratował kataloński zespół.

Polak zdobył dwie bramki, dając drużynie jeden punkt. To jednak może okazać się za mało, by awansować do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.