Liga Konferencji Europy. Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań. Gdzie oglądać? Czy mecz będzie w TVP? Transmisja, stream

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
zdjęcie autora artykułu

Lech Poznań stoi przed dużą szansą, aby zagrać w fazie pucharowej Ligi Konferencji Europy. Ważny krok w tym kierunku zespół może wykonać w czwartek. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz mistrzów Polski z Hapoelem Beer Szewa.

Liga Konferencji Europy. Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

Lech Poznań już w czwartek może znaleźć się jedną nogą w fazie pucharowej Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Johna van der Broma potrzebować będą jednak do tego wyjazdowego zwycięstwa z Hapoelem Beer Szewa.

Pierwsze spotkanie tych ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. Wygrana sprawi, że "Kolejorz" na dwie kolejki przed końcem będzie miał już pięć punktów przewagi nad Izraelczykami i co najmniej trzy nad Austrią Wiedeń - w zależności od wyniku starcia z niepokonanym Villarreal CF.

Mecz Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań rozpocznie się w czwartek (13 października) o godz. 21:00. Tego spotkania nie pokaże żadna z polskich stacji telewizyjnych.

LKE. Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań w internecie. Jak oglądać?

Spotkanie w Izraelu zobaczyć będzie można na żywo wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay. Tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE. Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań na WP SportoweFakty.

Początek meczu Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań: 13 października (czwartek), godzina: 21:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Viaplay. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czytaj także:Piłkarz Lecha Poznań niewpuszczony na teren IzraelaPora na rewanże w grupach LKE. Lech chce uciekać

ZOBACZ WIDEO: Będzie zmiana selekcjonera? "Mam jedną teorię"

Źródło artykułu: