Drągowski wygiął się jak mógł, ale nie sięgnął. Piękny gol w Serie A [WIDEO]

Salernitana pokonała na własnym stadionie Spezia Calcio 1:0. Jedyny gol w tym meczu był wyjątkowej urody, a Bartłomiej Drągowski nie miał szans na interwencję.

Rafał Sierhej
Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 0:0. Bartłomiej Drągowski był absolutnie bezrobotny pod względem wykonanych parad. Polak nie został zatrudniony ani razu w pierwszej części spotkania.

Być może właśnie tego rozgrzania zabrakło przy jedynym golu w tym spotkaniu. Na zegarze była 48 minuta. Pasquale Mazzocchi przyjął piłkę spokojnie na 20 metrze od bramki Polaka.

Włoch delikatnie dzióbnął piłkę do przodu, dzięki czemu idealnie ustawił ją sobie do strzału. 27-letni kolega z zespołu Krzysztofa Piątka uderzył nie do obrony. Nie był to strzał z wielką siłą, ale bardzo precyzyjny.

Drągowski robił, co mógł. Nie udało mu się jednak wyciągnąć tej piłki, która wpadła tuż za jego plecy. W końcowych minutach meczu, swoją okazuję miał Krzysztof Piątek, ale Polak nie podwyższył wyniku.

Gorzkie wnioski dla reprezentacji Polski. "Ten poziom jest dla nas za wysoki"