Kolejne złe informacje dla Czesława Michniewicza. Kadrowicz kontuzjowany

Czesław Michniewicz nie może w ostatnim czasie narzekać na nadmiar dobrych wieści. Kolejnym problemem, z którym będzie musiał się uporać selekcjoner, jest kontuzja Artura Jędrzejczyka.

Bartłomiej Bukowski
Czesław Michniewicz WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Czesław Michniewicz
Defensor urazu doznał w trakcie ligowego meczu Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa (2:5). Jędrzejczyk musiał przedwcześnie opuścić murawę po tym, jak pod koniec pierwszej połowy skręcił kostkę. Jego miejsce na boisku po przerwie zajął Igor Charatin.

Na ten moment nie wiadomo jak długo potrwa przerwa doświadczonego obrońcy. Dokładniejsze badania ma on przejść kolejnego dnia i wówczas ma wyjaśnić się, ile potrwa ewentualna pauza.

Uraz Jędrzejczyka to kolejna zła informacja dla Czesława Michniewicza, który powołał go do szerokiej kadry przed nadchodzącym mundialem. Obecność "Jędzy" wśród 47 wybrańców selekcjonera wzbudzała największe dyskusje wśród kibiców, jednak selekcjoner docenił jego doświadczenie oraz fakt, że może on zabezpieczyć kilka pozycji w obronie.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)