Ależ to zrobił! Kapitalny strzał gwiazdy Realu [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Canal + Sport / Świetny strzał Toniego Kroosa
Twitter / Canal + Sport / Świetny strzał Toniego Kroosa

Real Madryt pokonał walczący o utrzymanie Cadiz 2:1, choć w samej końcówce było sporo emocji i nerwowości. Na wyróżnienie zasługuje świetny strzał Toniego Kroosa, to warto zobaczyć!

W tym artykule dowiesz się o:

Real Madryt stracił pozycję lidera, a następnie zaczął tracić dystans do Barcelony. Wicemistrzowie Hiszpanii we wtorek wygrali swoje spotkanie i w efekcie uciekli Królewskim na pięć punktów. Podopieczni Carlo Ancelottiego odpowiedzieli w czwartkowy wieczór. Real pokonał Cadiz 2:1, choć w końcówce musiał się sporo napocić. W doliczonym czasie Espino uderzał głową z pięciu metrów, ale w bramkę nie trafił!

Na wyróżnienie zasługuje strzał Toniego Kroosa z 70. minuty meczu. Niemiec dopadł do wybitej przed pole karne piłki i uderzył kapitalnie z woleja tuż przy słupku. Ledesma był bez szans.

"Co za uderzenie! Fenomenalnie to zrobił" - krzyczeli komentatorzy stacji Canal+ Sport.

Warto odnotować, że Kroos zaliczył także asystę w tym meczu. W 40. minucie po jego dośrodkowania gola strzelił Eder Militao. Strzałem głową spokojnie pokonał Jeremiasa Ledesmę.

Real dowiózł prowadzenie i w La Liga do Barcelony traci dwa punkty.

Czy FC Barcelona zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii?