Potężne kontrowersje przy golu Ronaldo. Sam zobacz [WIDEO]

Portugalia do przerwy w swoim pierwszy meczu fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze remisuje 0:0 z Ghaną. Wielkie kontrowersje wywołał gol Cristiano Ronaldo, który nie został uznany.

Rafał Sierhej
Cristiano Ronaldo do Kataru przyjechał z dorobkiem siedmiu strzelonych goli na mistrzostwach świata. Wszystkie udało mu się jednak zdobyć jednie w fazie grupowej turniejów, na których wystąpił.

W meczu Portugalia - Ghana miała miejsce kontrowersyjna sytuacja. W 31 minucie do piłki w polu karnym doszedł właśnie Cristiano po dosyć przypadkowej asyście ze strony Joao Felixa.

Zdaniem sędziego jednak gwiazdor utrzymał się przy piłce w sposób niezgodny z przepisami. Portugalczyk walczył o pozycję ze środkowym obrońcą Djiku. Po odskoczeniu od defensora pokonał bramkarza rywali. Wcześniej jednak sędzia odgwizdał faul, który wywołał mocne poruszenie i jest raczej z serii tych bardzo wątpliwych.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"