Bójka na meczu rywali Polaków. Polała się krew!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / @tomi01carp / Na zdjęciu: bójka kibiców Meksyku i Argentyny na MŚ 2022
Twitter / @tomi01carp / Na zdjęciu: bójka kibiców Meksyku i Argentyny na MŚ 2022
zdjęcie autora artykułu

Do skandalicznych scen doszło po meczu Argentyna - Meksyk (2:0) na mundialu w Katarze. Zagraniczne portale donoszą, że kibice obu drużyn wdali się w haniebną bójkę. Do sieci trafiły już nagrania.

Argentyńczycy i Meksykanie walczyli ze sobą nie tylko na boisku, ale też niestety na trybunach. Do skandalicznych scen doszło po zakończeniu spotkania.

Zagraniczne portale rozpisują się na ten temat. Serwis okdiario.com pisze wprost: "to były haniebne obrazki".

"Argentyńczycy wciąż żyją w turnieju, ale nie wszystko poszło dobrze, bo kibice obu drużyn wdali się w haniebną bójkę" - czytamy.

W trakcie bójki polała się krew, jedna z osób - co widzimy na nagraniach - była poszkodowana. To kibic Argentyny.

W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania przedstawiające walczących ze sobą fanów. Szybko interweniowała policja, która wyprowadziła ze stadionu najbardziej agresywnych kibiców.

Reprezentacja Argentyny wygrała z Meksykiem 2:0 i zachowała szanse na wyjście z grupy na mundialu w Katarze. Podopieczni Lionela Scaloniego pokazali, że potrafią podnieść się w trudnej sytuacji, bo przecież w pierwszej kolejce przegrali z Arabią Saudyjską (1:2) i w związku z tym drugie spotkanie było dla nich kluczowe.

Reprezentacja Polski po dwóch meczach jest na pierwszym miejscu w grupie. W środę Biało-Czerwoni zmierzą się z Argentyną. Do awansu został już tylko jeden krok.

Czytaj też: Lewandowski uzupełnił swoją kolekcję Szczęsny miał problem przed karnym

Źródło artykułu: