Dotknął czy nie dotknął? Ronaldo był pewny, że to jego gol [WIDEO]

W 54. minucie meczu mundialu 2022 Portugalia - Urugwaj padła bramka Bruno Fernandesa. Golkiper ewidentnie był zdezorientowany, bo w akcję wmieszał się Cristiano Ronaldo. Sam Portugalczyk był przekonany, że to jego gol.

Mateusz Domański
Cristiano Ronaldo był pewny, że zdobył gola Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo był pewny, że zdobył gola
Niespełna dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy reprezentacja Portugalii ruszyła do ataku, szukając kolejnego gola na mistrzostwach świata 2022 w Katarze. W pewnym momencie Bruno Fernandes posłał piłkę w pole karne.

Bardziej było to dośrodkowanie, aniżeli strzał. Wydawało się, że Cristiano Ronaldo trącił futbolówkę. - Ronaldo i 1:0. Portugalia! Cristiano Ronaldo - czy trącił tę piłkę? Jeśli tak, jest to jego dziewiąty gol w historii występów na mistrzostwach świata - emocjonował się komentujący to spotkanie Jacek Laskowski.

Sam Ronaldo był przeszczęśliwy. Był pewny, że to jego trafienie. - Wydaje się, że lekko piłka muśnięta - oceniał na antenie TVP Marcin Żewłakow. - Trącił, trącił - dodawał Laskowski, już po analizie powtórek.

Ostatecznie gol został zapisany na konto Bruno Fernandesa. W 93. minucie ten sam zawodnik zdobył bramkę z rzutu karnego, a Portugalia pokonała Urugwaj 2:0.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)