Zobacz radość Polaków po końcowym gwizdku!

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski i radość Polaków po awansie
PAP/EPA / Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski i radość Polaków po awansie

Po zakończeniu swojego spotkania z Argentyną (0:2) Biało-Czerwoni musieli czekać kilka minut na ostatni gwizdek w meczu Arabii z Meksykiem (1:2). Po chwili oszaleli z radości. Zobaczcie nagranie.

[b]

Z Kataru - Dariusz Faron, WP SportoweFakty [/b]

To był niesamowity wieczór na 974 Stadium. Polacy ulegli Argentynie 0:2, ale ostatecznie awansowali z drugiego miejsca z czterema punktami na koncie. Końcówki obu spotkań grupy C były niezwykle emocjonujące. Przegrywaliśmy z Albicelestes, a Meksyk długo prowadził 2:0 z Arabią Saudyjską. Jeden gol sprawiał, że do fazy pucharowej awansowaliby zawodnicy Gerardo Martino. Na szczęście gracze Michniewicza nie dali sobie odebrać awansu.

Po końcowym gwizdku w swoim meczu polscy piłkarze zebrali się na murawie i czekali na wieści z Lusail. Po kilku minutach unieśli w górę ręce w geście triumfu. Dowiedzieli się bowiem, że Meksykanie zwyciężyli 2:1, a taki wynik promował Biało-Czerwonych.

Zobaczcie nagranie z tego momentu.

Znany sędzia ocenił przyznanie karnego Argentynie  Polska zagra z mistrzem świata! Zobacz kiedy!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty