Fotoreporterzy to uchwycili. O zachowaniu Messiego będzie głośno

Reprezentacja Holandii w 11. minucie doliczonego czasu gry doprowadziła do wyrównania (2:2) i dogrywki w ćwierćfinale mundialu Katar 2022. Fotoreporterzy uchwycili reakcję Lionela Messiego.

Łukasz Witczyk
Lionel Messi Getty Images / Robbie Jay Barratt - AMA / Na zdjęciu: Lionel Messi
Mecz dobrze rozpoczął się dla reprezentacji Argentyny, która do przerwy prowadziła 1:0 po trafieniu Nahuela Moliny. Świetną asystę przy tym golu zaliczył Lionel Messi. W drugiej części gry sam kapitan argentyńskiej kadry podwyższył prowadzenie za sprawą wykorzystanej jedenastki.

Wydawało się, że Holendrzy nie będą w stanie odwrócić losów meczu. Jednak bohaterem Pomarańczowych był Wout Weghorst, który na boisku pojawił się w 78. minucie. Chwilę później zdobył on kontaktową bramkę.

Reprezentacja Holandii uwierzyła w to, że może doprowadzić do remisu i dogrywki. W końcówce było nerwowo, a zawodnicy obu drużyn mieli problemy z tym, by utrzymać nerwy na wodzy. W 11. minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy zapanowała euforia wśród Holendrów.

Wtedy to po rozegraniu rzutu wolnego piłka trafiła do Weghorsta, który pokonał zaskoczonego Emiliano Martineza. Było 2:2. Wtedy Messi nie ukrywał swojego rozczarowania i smutku. Jego reakcję uchwycili fotoreporterzy, a jedno ze zdjęć można zobaczyć poniżej.

Ostatecznie o losach pojedynku zadecydowały rzuty karne. Te lepiej egzekwowali Argentyńczycy, którzy w półfinale zagrają z Chorwacją.
Czytaj także: Nenad Bjelica: Chorwacja swoje już na mundialu zrobiła. A co ze mną? Jestem otwarty na każde rozmowy! Wszystko jasne! To stąd frustracja "Lewego" ZOBACZ WIDEO: Kłótnia o podział pieniędzy. "Wszystko powinno być ustalone przed wylotem z Warszawy"

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy reprezentacja Argentyny zdobędzie mistrzostwo świata?