Dramat Kane'a! Ten karny mógł uratować Anglię [WIDEO]

Anglia pożegnała się z mistrzostwami świata, choć miała doskonałą sytuację do tego, aby doprowadzić do wyrównania w meczu z Francją (1:2). Rzutu karnego nie wykorzystał Harry Kane. Zobacz nagranie.

PS
Dramat Harry'ego Kane'a Twitter / twitter.com/sport_tvppl / Dramat Harry'ego Kane'a
Ćwierćfinał Anglia - Francja zakończył ten etap piłkarskich mistrzostw świata w Katarze. Francuzi dwukrotnie w tym meczu wychodzi na prowadzenie, a Anglicy dwukrotnie musieli gonić.

Problem w tym, że tylko raz zrobili to skutecznie. W 54. minucie do podyktowanego rzutu karnego podszedł Harry Kane. Strzelił mocno i nie dał szans Hugo Llorisowi.

W 82. minucie Theo Hernandez w bezmyślny sposób sfaulował w polu karnym Masona Mounta, a Anglicy stanęli przed szansą, aby doprowadzić do wyrównania i znów włączyć się do walki o półfinał.

Do jedenastki po raz kolejny podszedł Kane. Znów chciał uderzyć mocno, ale tym razem zabrakło precyzji. Przeniósł piłkę nad poprzeczką, a Anglicy nie byli w stanie już dogonić rywali (1:2). Ten rzut karny z całą pewnością długo będzie się śnił napastnikowi po nocach.