Marciniak nie dał się nabrać! Tak wyłapał symulanta [WIDEO]

Szymon Marciniak prowadził finał mistrzostw świata w Katarze. Polak podejmował bardzo trudne decyzje. Dobrze sytuację ocenił także w 87 kiedy, w polu karnym Argentyny karnego szukał Marcus Thuram.

Rafał Sierhej
Reprezentacja Francji w meczu finału mistrzostw świata w Katarze wróciła z zaświatów. Do 80 minuty bowiem przegrywała 0:2. Dwie minut później na tablicy wyników widniał już jednak rezultat 2:2.

Oba gole strzelił Kylian Mbappe. W 87 minucie Francuzi szukali drugiego rzutu karnego dla siebie w tym spotkaniu. Szymon Marciniak jednak doskonale ocenił całą sytuację i ukarał symulanta.

W polu karnym wówczas upadł wprowadzony z ławki Marcus Thuram. Marciniak nie dał się nabrać i doskonale wypatrzył próbę wymuszenia rzutu karnego, gdy to Francuz ewidentnie szukał kontaktu z rywalem.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"