Poznałbyś, że to on? Tak dzisiaj wygląda Artur Boruc

Artur Boruc w zeszłym roku zakończył karierę. Teraz na piłkarskiej emeryturze ma czas na wszystko. Jak pokazało ostatnie opublikowane przez niego zdjęcie, zmienił się nie do poznania.

ŁW
Artur Boruc WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Artur Boruc
Sezon 2021/22 był dla Artura Boruca ostatnim jeśli chodzi o zawodową grę w piłkę. Jeszcze w trakcie sezonu bramkarz stracił miejsce w podstawowym składzie Legii Warszawa i jasne stało się, że zakończy długą karierę. Od kilku miesięcy były reprezentant Polski jest na piłkarskiej emeryturze.

Na niej czuje się doskonale. Sam przyznaje w mediach społecznościowych, że ma teraz czas na wszystko. Z opublikowanego ostatnio zdjęcia wynika, że znalazł go także na zadbanie o siebie, swój wygląd i sylwetkę.

Na Instagramie pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym trudno rozpoznać Boruca. Garnitur, biała koszula, czarna muszka, modne okulary - tak prezentuje się były bramkarz na fotografii. Fani w komentarzach gratulują mu metamorfozy.

A jeszcze niedawno internet obiegały prześmiewcze memy, na których widać było Boruca z brzuszkiem podczas wykopu piłki. Widać, że czas na sportowej emeryturze mu służy.

Czytaj także:
Anglicy chcą Joao Feliksa. Trafi do giganta?
Po tym błędzie Szpakowski nie spał całą noc. "Rany boskie!"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: show polskiego bramkarza. Zobacz, co zrobił na treningu
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×