Poznaliśmy drugiego finalistę Pucharu Ligi Angielskiej

W meczu rewanżowym półfinału Pucharu Ligi Angielskiej Manchester United pokonał u siebie Nottingham Forest i przypieczętował awans do finału tych rozgrywek, w którym zmierzy się z Newcastle United.

Tomasz Rosiński
Lisandro Martinez (z lewej) i Brennan Johnson (z prawej) Getty Images / Catherine Ivill / Na zdjęciu: Lisandro Martinez (z lewej) i Brennan Johnson (z prawej)
W pierwszym półfinałowym spotkaniu Manchester triumfował na wyjeździe 3:0, więc na dużym spokoju przystępował do rewanżowej konfrontacji na Old Trafford.

Od początku rywalizacji Czerwone Diabły miały dużą przewagę w posiadaniu piłki i starały się kontrolować boiskowe wydarzenia.

Aktywni byli Casemiro oraz Antony, którzy oddali groźne strzały na bramkę Nottingham, ale w pierwszej połowie ani razu nie dał się zaskoczyć Wayne Hennessey.

Dopiero po zmianie stron gospodarze potwierdzili swoją zdecydowaną wyższość w tym dwumeczu strzelając dwa gole.

Najpierw w 73. minucie dobrze w polu karnym przyjezdnych odnalazł się Anthony Martial, któremu asystował Marcus Rashford. Natomiast po chwili po kolejnym udanym zagraniu w wykonaniu Rashforda rywala dobił Fred.