Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Ujawnią nieznane fakty na temat Lewandowskich. "Nie są korzystne"

Mediacje zakończyły się fiaskiem. Rusza proces w sprawie Roberta Lewandowskiego i Cezarego Kucharskiego. - Strony nie doszły do porozumienia w kwestiach zasadniczych - oświadczył mecenas Oskar Sitek w rozmowie z "Przeglądem Sportowym Onet".

Rafał Szymański
Rafał Szymański
Robert Lewandowski i Cezary Kucharski WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Robert Lewandowski i Cezary Kucharski
W dalszym ciągu trwa spór pomiędzy Robertem Lewandowskim a Cezarym Kucharskim. Kilka miesięcy temu otoczenie reprezentanta Polski oskarżyło byłego menadżera o szantaż i próbę wyłudzenia 20 milionów euro. Sąd zarządził mediacje, które jednak zakończyły się niepowodzeniem.

Już w czwartek (2 lutego) w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia dojdzie do pierwszej rozprawy w procesie Kucharskiego. Jego pełnomocnicy poddają w wątpliwość autentyczność nagrań opublikowanych w internecie.

Były agent Lewandowskiego zamierza wytoczyć ciężkie działa przeciwko piłkarzowi. Tak przynajmniej zapowiada mecenas Oskar Sitek.

- Strony nie doszły do porozumienia w kwestiach zasadniczych. Postawa pana Roberta Lewandowskiego na etapie postępowania przygotowawczego, jak i później, nie zostawia dla nas jako obrońców pana Cezarego Kucharskiego, a także samego pana Cezarego Kucharskiego więcej marginesu na słabość. Za taką na tym etapie procesu uznaję milczenie - mówił w rozmowie z "Przeglądem Sportowym Onet".

ZOBACZ WIDEO: Milioner zachwycił się Łodzią. "Ktoś musi powiedzieć, że Polska nie jest dzikim krajem"

Sitek nie ma żadnych wątpliwości, że Lewandowski będzie "upierał się przy swoim", gdyż w innym przypadku przyznałby się do popełnienia przestępstwa. Co ważne, postępowanie będzie prowadzone w trybie jawnym.

- Innymi słowy, proces, który rozpocznie się w czwartek zupełnie odmiennie, w porównaniu z postępowaniem przed prokuraturą, będzie odbywać się jawnie, stąd nawet cień podejrzenia będziemy od razu rozwiewać, rozpoczynając przede wszystkim od unaocznienia faktów, jakie jeszcze nie są znane, a które jednakowo dla Roberta Lewandowskiego, jak i jego żony nie są korzystne - zapowiedział Sitek.

Przed procesem głos zabrał również przedstawiciel Lewandowski. Zdaniem prof. Siemiątkowskiego, otoczenie Kucharskiego nie powinno ujawniać szczegółów negocjacji. - Mediacje są poufne. Taki jest komunikat mediatorów do sądu i nikt inny nie może panu nic powiedzieć. Jak panu powie, to znaczy, że źle czyni - skwitował.

Czytaj także:
Efektowny powrót Lewandowskiego. Dogonił innego Polaka w La Lidze
To się rzadko zdarza. Genialna asysta lepsza od gola Messiego [WIDEO]

Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (20)
 • recydywa Zgłoś komentarz
  No to kolesie i fani Kucharza nie płakać tu na forum, a robić zapasy cebuli, czaju i szlugów, by chyba będziecie wysyłać koledze paczki?
  • Tomasz Mroński Zgłoś komentarz
   MEDIACJA ale o co?? nie bardzo rozumiem. Jeśli był szantaż to jest to sprawa karna, nad czym tu mediować?? Co najwyżej Kucharski mógłby przyznać się i układać się z Prokuraturą by
   Czytaj całość
   uniknąć rozprawy ale o tym nie ma mowy. Coś mi się wydaje że pozycja RL słabnie
   • Zdzisław Dyrma zasadniczo Zgłoś komentarz
    Robert nie zgodził się na kompromis, bo nie może być kompromisu w sprawie o szantaż. Brawo Lewy! Całą normalna Polska trzyma kciuki za Lewandowskich, a trolownia atakuje, jątrzy i
    Czytaj całość
    próbuje nieudolnie bronić przestępcy kucharskiego! Stop przestępczym procederom! Stop szantażowaniu! Stop kucharskiemu!
    • ODI Zgłoś komentarz
     TAKA IKONA RODZI SIĘ RAZ NA 100 LAT JEST CHOCIAŻ NA KIM OKO ZAWIESIĆ OGLĄDAŁ KTOS KUCHARSKIEGO NA BOISKU smiech na sali
     • postma Zgłoś komentarz
      Chronią Lewandowskiego jak ikony.
      • mec. Zgłoś komentarz
       Red. SF: Od ujawniania faktów jest Sąd i proces sądowy, a tutaj są to jedynie próżne dywagacje, żeby nie powiedzieć: medialne manipulacje.
       • tomas68 Zgłoś komentarz
        Pralnia działa w najlepsze ! Tak kończą się knowania zwykłych szaraczków cwaniaczków.
        • Manuel Zgłoś komentarz
         Zastanawiające, dlaczego przedstawiciele Kucharskiego chcą procesu jawnego a przedstawiciel Lewandowskich jest przeciwnikiem jawnego procesu...
         • ZK590 Zgłoś komentarz
          ale ten kucharski to oślizły, chytry, chciwy typ.
          • Larwa Croft Zgłoś komentarz
           Tylko "Julek-K"?? A gdzie reszta moich klonów?? Tylko w dwójkę mamy Kucharza wspierać czy co?? I kto będzie Czarusiowi paczki słał i na widzenia chodził???
           • Julia-Keller Zgłoś komentarz
            Panie Czarku cała normalna Polska trzyma za Pana kciuki. Chcemy w końcu poznać prawdę o Lewandowskich. W żadnym wypadku proszę nie godzić się na ugodę, pieniądze nie są
            Czytaj całość
            najważniejsze.
            • zebba Zgłoś komentarz
             Powiedz Szymański? Dlaczego promujesz Kucharskiego? Też donosisz na Polaków do Niemców?
             • Ires Zgłoś komentarz
              A co oni pitolą ;D Czaruś zejdź na ziemię .... sprawa jest o szantażowanie Roberta a nie o jakieś "nieznane fakty" ;D sąd będzie zajmował się tym czemu Robert był
              Czytaj całość
              szantażowany a nie tym co sobie kombinował, a skoro coś kombinował to jakim prawem był szantażowany, czemu nie zgłosiłeś tego do organów ścigania? Wiesz czemu? Bo takich kombinacji nie ma. Haha
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×