Usłyszał pytanie o Skórasia i Tobiasza. Ważne słowa ws. przyszłości

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Kacper Tobiasz
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Kacper Tobiasz
zdjęcie autora artykułu

Szymon Pacanowski z agencji menadżerskiej Fabryka Futbolu był gościem Kanału Sportowego. W rozmowie z Adamem Sławińskim przekazał nowe wieści o przyszłości Michała Skórasia i Kacpra Tobiasza.

[tag=65471]

Michał Skóraś[/tag] oraz Kacper Tobiasz niewątpliwie są jednymi z najlepszych młodych piłkarzy w polskiej PKO BP Ekstraklasie. Obaj z pewnością są obserwowani przez skautów najlepszych klubów z całej Europy.

Gdyby odpowiednio Lech Poznań i Legia Warszawa chciały dosyć szybko zarobić większe pieniądze, to ta dwójka jest obecnie ich największymi aktywami. Latem możemy być świadkami ich transferów, co potwierdził Szymon Pacanowski z Fabryki Futbolu.

- Skóraś już zimą był bardzo gorącym nazwiskiem. Jednak zarówno Lech, jak i my uznaliśmy, że jest w tej chwili w idealnym miejscu. Myślę, że lato to będzie właściwy moment na zmianę klubu dla Michała i wykonanie pierwszego zagranicznego kroku - powiedział w Kanale Sportowym.

Nie jest także tajemnicą, że szkoła bramkarzy Legii Warszawa cieszy się bardzo dobrą opinią w klubach z czołówki europejskiej. W związku z tym, jeśli Tobiasz utrzyma dobrą formę z pierwszej części sezonu, również może stać się bohaterem dużego, jak na polskie realia transferu.

- Mieliśmy też bardzo dużo rozmów i zapytań w kontekście Kacpra Tobiasza, myślę, że jest też duża szansa, żeby latem odszedł z Legii Warszawa - dodał agent obu młodych, utalentowanych polskich zawodników.

ZOBACZ WIDEO: To byłby ciekawy powrót do Polski. "W grę wchodzą dwa kluby"

Czytaj także: Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli" Absurd na MŚ. Szef FIFA wystawił Katarowi laurkę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty