Co za bomba! Gol stadiony świata w La Liga [WIDEO]

Atheltic Bilbao schodził do szatni, prowadząc 3:1 w meczu 20. kolejki La Liga przeciwko Cadiz FC. Gola otwierającego wynik spotkania strzelił Oihan Sancet i trzeba przyznać, że był to gol niezwykle urodziwy.

Rafał Sierhej
Pierwsze 10 minut meczu 20. kolejki pomiędzy Athletikiem Bilbao a Cadiz CF było niezwykle intensywne. Na murawie nie było widać aż tak wielkiej różnicy jakości, jakiej można było się w tym przypadku spodziewać.

Na boisku po stronie gospodarzy wyróżniał się szczególnie jeden piłkarz. Mowa o Oihanie Sancecie, który był niezwykle aktywny. Dosyć szybko udało mu się odnaleźć wymierny efekt swoich boiskowych działań.

W 10. minucie nieco zakotłowało się w polu karnym gości. Piłka spadła pod nogi Sanceta. Hiszpan nie zastanawiał się zbyt długo i złożył się do uderzenia. Nadał futbolówce niesamowitej prędkości, a bramkarz nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję. Trafienie można zobaczyć w poniższym poście.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"