Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Mason Greenwood planuje wznowić karierę. Rozważa grę na innym kontynencie

Zarzuty wobec Masona Greenwooda wraz z początkiem lutego zostały wycofane przez prokuraturę. Przyszłość piłkarza w Manchesterze United wciąż nie jest jasna, dlatego ten rozważa wznowienie swojej kariery na innym kontynencie.

Hubert Stępień
Hubert Stępień
Mason Greenwood Getty Images / Sebastian Frej/MB Media / Na zdjęciu: Mason Greenwood
Rok temu Mason Greenwood został oskarżony o gwałt przez swoją dziewczyną, co niespodziewanie odwróciło losy jego kariery. Uważany za jeden z największych światowych talentów piłkarz został aresztowany, a prokuratura postawiła mu bardzo ciężkie zarzuty. Ostatecznie te zostały wycofane wraz z początkiem lutego, co doprowadziło do umorzenia postępowania.

Mimo wszystko przyszłość 21-latka stoi pod znakiem zapytania. Manchester United  rozpoczął wewnętrzny proces (więcej o tym przeczytasz TUTAJ), który przesądzi o losach zawodnika w zespole. Powrót Greenwooda do składu Czerwonych Diabłów może być na tyle kontrowersyjny i ryzykowny z punktu widzenia marketingowego, że bardziej korzystne dla klubu będzie rozwiązanie z nim kontraktu.

Według "The Sun" Greenwood niechętnie zaakceptował stanowisko Man Utd. Po zawieszeniu przez klub w zeszłym roku, Anglik miał powiedzieć kolegom, że nie ma zamiaru ponownie grać dla Czerwonych Diabłów. "W tamtym czasie był nieugięty, że nie chce ponownie założyć czerwonej koszulki. Czuł, że klub go nie wspiera" - utrzymują informatorzy dziennika.

Te same osoby ujawniły, że Greenwood rozważa przeprowadzkę do Chiny, aby ewentualnie tam wznowić karierę. Anglik ma nadzieję, że wówczas będzie dobrze zarabiał i przede wszystkim grał. Inne źródła sugerują, że gdyby piłkarz pozostał w kraju, musiałby emocjonalnie zmagać się z ogromną falą krytyki ze strony kibiców.

ZOBACZ WIDEO: Milioner zachwycił się Łodzią. "Ktoś musi powiedzieć, że Polska nie jest dzikim krajem"
Czy Manchester United powinien zwolnić Masona Greenwooda?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • oldboy69 Zgłoś komentarz
  Oskarżenie było fałszywe w celu wyłudzenia pieniędzy. Teraz powinien podać osobę ,która zrujnowała mu życie do sądu - publiczne przeprosiny. Prokuratura powinna wscząć postępowanie
  Czytaj całość
  przeciwko tej kobiecie. Chłopak cierpi bo dobrze zarabiał i stawał się sławny. Coraz qięcej oskarżeń wobec słaqnych/zamożny h sportowców.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×