Kolejny wielki występ Cristiano Ronaldo. Portugalczyk z hat-trickiem [WIDEO]

Cristiano Ronaldo wszedł w Al-Nassr na swój normalny poziom. Portugalczyk w kolejnym meczu ligowym popisał się doskonałym występem, strzelając hat-tricka i zapewniając swojemu zespołowi prowadzenie 3:0.

Rafał Sierhej
Cristiano Ronaldo zimą zmienił klub. Portugalczyk niespodziewanie rozwiązał umowę z Manchesterem United i na jakiś czas stał się oficjalnie wolnym zawodnikiem. Jego zatrudnieniem od dawna zainteresowane były kluby z krajów arabskich.

Ostatecznie gwiazdor podpisał umowę z saudyjskim Al-Nassr. Tam rocznie będzie pobierał 200 milionów rocznie. To czyni go najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Początek przygody z nowym zespołem nie był jednak łatwy.

Na swojego pierwszego gola w nieznanych sobie barwach musiał czekać aż do trzeciego oficjalnego meczu. Gdy jednak zaczął wpisywać się do protokołu sędziego, zaczął robić to bardzo regularnie.

Kolejne gole przyszły w meczu ligowym 18. kolejki przeciwko Damac. Portugalczyk już po pierwszej połowie miał na swoim koncie hat-tricka, którego kompletowanie rozpoczął w 18. minucie spotkania, wykorzystując rzut karny.

Szczególnie ładnie wyglądał gol na 2:0. Gwiazdor saudyjskiego zespołu znalazł się na linii 16. metra i bez zastanowienia huknął lewą nogą z prostego podbicia w stronę bramki rywali. Golkiper był bez szans. Wszystkie gole na wideo poniżej.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"