"Zdążył przymierzyć, strzelić!". Zobacz, jak 18-latek został bohaterem Manchesteru [WIDEO]

Manchester United długo męczył się w walce o ćwierćfinał Pucharu Anglii. W końcu jednak dopiął swego, a bohaterem okazał się Alejandro Garnacho. Ten przymierzył niesamowicie precyzyjnie.

Krzysztof Kaczmarczyk
Idealnie przymierzył Alejandro Garnacho Twitter / oficjalny profil Eleven Sports / Idealnie przymierzył Alejandro Garnacho
Cóż to był za wieczór na Old Trafford. Manchester United przegrywał z West Ham United do 77. minuty. Końcówkę zaliczył jednak piorunującą, chociaż rywale trochę w tym pomogli...

Więcej o meczu przeczytasz tutaj -->> Mocny finisz Manchesteru United. Nie zabrakło niespodzianki w Pucharze Anglii

"Czerwone Diabły" wyrównały po samobójczym trafieniu Nayefa Aguerda. Gdy wydawało się z kolei, że fani w "Teatrze Marzeń" będą świadkami dogrywki, piłka trafiła pod nogi Alejandro Garnacho.

- Zdążył przymierzyć, strzelić i dać najprawdopodobniej awans do ćwierćfinału Manchesterowi United! Niespodziewany bohater, 18-latek. Dobra decyzja, idealne mierzone uderzenie - zachwalali jego uderzenie komentatorzy Eleven Sports.

Garnacho uderzył idealnie po długim rogu bramki strzeżonej przez Alphonse Areolę. Ten tylko rzucił okiem, jak piłka ląduje w sieci. Nie miał nic do powiedzenia.

Potem "Młoty" dobił jeszcze w doliczonym czasie gry Fred i gospodarze mogli cieszyć się finalnie z triumfu 3:1 oraz awansu do ćwierćfinału Pucharu Anglii. Dodajmy, że United w tym sezonie zgarnęli już Puchar Ligi. W finale rozegranym 26 lutego ograli Newcastle United 2:0.

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Manchester United włączy się jeszcze do walki o triumf w Premier League?