Trudno było cokolwiek zobaczyć. To zrobili kibice podczas meczu LM

Przez moment Stamford Bridge wyglądało nieco inaczej podczas wtorkowego spotkania pomiędzy Chelsea a Borussią Dortmund. Kibice przyjezdnych postanowili odpalić żółte flary, a widoczność na stadionie znacznie się pogorszyła.

Mateusz Byczkowski
kibice podczas meczu Chelsa - Borussia Getty Images / Chris Lee - Chelsea FC/Chelsea FC / Na zdjęciu: kibice podczas meczu Chelsa - Borussia
Borussia Dortmund w połowie lutego dobrze rozpoczęła dwumecz z Chelsea FC w 1/8 finału Ligi Mistrzów, bo od zwycięstwa 1:0 po bramce Karima Adeyemiego. We wtorek na Stamford Bridge cel był prosty - utrzymać skromną zaliczkę.

Spotkanie zaczęło się jednak dziesięć minut później, ponieważ goście mieli problem z dotarciem na stadion. Dziennikarze "Daily Mail" poinformowali, że autokar niemieckiego klubu stał w ogromnych korkach w Londynie (więcej przeczytasz TUTAJ).

Kiedy wybrzmiał już pierwszy gwizdek wtorkowego meczu, kibice Borussii Dortmund postanowili dać o sobie znać. Odpalili bowiem żółte flary, które znacznie pogorszyły widoczność. W mediach społecznościowych są nagrania z całej sytuacji.

"Można powiedzieć, że sektor gości jest nieco ożywiony" - napisał na Twitterze Krishan Davis z portalu goal.com. Wszystko wróciło jednak do normy i kibice na Stamford Bridge mogli w pełni skupić się na starciu Chelsea z Borussią Dortmund w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Po pierwszej połowie to "The Blues" są bliżej ćwierćfinału rozgrywek. Tuż przed przerwą gola na 1:0 strzelił Raheem Sterling, który uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości, Alexandra Meyera.

Oprócz meczu na Stamford Bridge we wtorek odbywa się jeszcze inne spotkanie - Benfiki Lizbona przeciwko Club Brugge.