Ale wpadka! Zdaniem Albańczyków to on zagra w ataku z Lewandowskim

Reprezentacja Polski w poniedziałek zagra w eliminacjach Euro 2024 z Albanią. Tamtejsze media zaskoczyły prezentacją składu Biało-Czerwonych. Według "Panoramy" w ataku Robertowi Lewandowskiemu towarzyszyć będzie... Damian Szymański.

Łukasz Witczyk
Robert Lewandowski PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Rywalizację w eliminacjach Euro 2024 reprezentacja Polski rozpoczęła od fatalnej porażki z Czechami (1:3). Polacy już po niespełna trzech minutach przegrywali 0:2 i nie zdołali odwrócić losów spotkania. Szansę na rehabilitację nasza kadra będzie mieć już w poniedziałek, kiedy to zmierzy się z reprezentacją Albanii.

Dla Albańczyków będzie to pierwszy mecz w eliminacjach do mistrzostw Europy. W pierwszej kolejce zespół trenera Sylvinho pauzował. W Albanii fani żyją spotkaniem z Polską i liczą na to, że uda się sprawić niespodziankę na PGE Narodowym.

Tamtejszym mediom brakuje jednak wiedzy na temat reprezentacji Polski. Świadczy o tym zapowiedź meczu w serwisie panorama.com.al, gdzie zamieszczono grafikę z przewidywanym składem Biało-Czerwonych.

Według dziennikarzy, Robertowi Lewandowskiemu w ataku towarzyszyć będzie strzelec gola w meczu z Czechami Damian Szymański, który nominalnie jest defensywnym pomocnikiem. Do tego Nicola Zalewski ustawiony został na prawej obronie, a Krystian Bielik na lewym skrzydle.

Mecz 2. kolejki eliminacji Euro 2024 Polska - Albania w poniedziałek o godz. 20:45. Relacja tekstowa na WP SportoweFakty.