Gorące sceny po meczu Barcelony. Tak pożegnano Lewandowskiego i jego kolegów

FC Barcelona pewnie rozprawiła się w wyjazdowym meczu La Ligi z Elche 4:0. Miejscowi kibice wyraźnie nie byli zadowoleni po końcowym wyniku, co można usłyszeć na jednym z nagrań.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Piłkarze FC Barcelony schodzą z boiska po meczu z Elche Twitter / twitter.com/FCBarcelona / Piłkarze FC Barcelony schodzą z boiska po meczu z Elche
W sobotę doszło do spotkania ostatniej ekipy Primera Division, która jedną nogą jest już w drugiej lidze, z pewnym liderem tabeli. Elche CF, zgodnie z oczekiwaniami, nie zatrzymało FC Barcelony, a mecz zakończył się zwycięstwem faworyta 4:0.

Po spotkaniu niezadowoleni z przebiegu spotkania byli miejscowi kibice. Na koncie na Twitterze "Dumy Katalonii" pojawiło się nagranie z cieszącymi się piłkarzami gości. Entuzjazmu nie podzielali fani, którzy nie szczędzili gwizdów, schodzącym do szatni zawodnikom (zobacz niżej).

Wśród świętujących zawodników widać też Roberta Lewandowskiego, który po ostatnim gwizdku został uznany najlepszym zawodnikiem spotkania. Polak zdobył dwa gole i dołożył asystę przy trafieniu Ferrana Torresa.

Po wygranej FC Barcelona ma już 15 punktów przewagi nad Realem Madryt, który swój mecz w ramach 27. kolejki rozegra w niedzielę (u siebie z Realem Valladolid, o godz. 16:15). Z kolei Elche ma aż 14 oczek straty do bezpiecznej strefy.

Z kolei Lewandowski przerwał niemoc strzelecką w lidze. Polak trafił po raz pierwszy do siatki od połowy lutego. W klasyfikacji goleadorów ma już 17 trafień i o 4 wyprzedza kolejnego zawodnika (zobacz TUTAJ).

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców w tym sezonie La Ligi?