Trafienie godne tytułu Serie A. Napoli oszalało ze szczęścia [WIDEO]

Victor Osimhen nie zastanawiał się ani sekundy, kiedy piłka spadła mu pod nogi w polu karnym Udinese. Napastnik Napoli kropnął pod poprzeczkę!

Piotr Bobakowski
Gol Victora Osimhena w meczu Udinese - Napoli Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Gol Victora Osimhena w meczu Udinese - Napoli
Piłkarze SSC Napoli potrzebowali tylko jednego punktu w meczu 33. kolejki Serie A w Udine (1:1, relacja TUTAJ), żeby zapewnić sobie tytuł mistrzowski.

Udinese Calcio prowadziło od 13. minuty po trafieniu Sandiego Lovricia (więcej TUTAJ).

Goście wyrównali w 52. minucie. W polu karnym powstało ogromne zamieszanie. Zimną krew do samego końca zachował Victor Osimhen, który huknął z ok. 11 metrów pod poprzeczkę bramki rywali (patrz wideo poniżej).

"Najlepszy strzelec Serie A przychodzi na ratunek! W tym momencie SSC Napoli jest mistrzem Włoch" - skomentowano na twitterowym profilu Eleven Sports, na którym zamieszczono wideo z golem na wagę mistrzostw Włoch.

Fani Napoli na Stadio Friuli w Udine, a także na stadionie im. Diego Armando Maradony w Neapolu, gdzie zaplanowano fetę mistrzowską, oszaleli ze szczęścia po golu Nigeryjczyka (patrz filmy poniżej).