Dramat Polaka w Turcji. Już po 13. minutach został zniesiony z boiska

Patryk Szysz znajdował się w ostatnim czasie w wybornej formie. Niestety czwartkowy występ zakończył na noszach. Kontuzja, jakiej doznał w meczu Pucharu Turcji, wygląda na poważną.

Krzysztof Kaczmarczyk
Cierpiący Patryk Szysz YouTube / A Spor / Cierpiący Patryk Szysz
Turecka ekipa Istanbul Basaksehir zrobiła duży krok w kierunku finału Pucharu Turcji pokonując w pierwszym spotkaniu półfinałowym Ankaragucu 1:0. Gola na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry zdobył Joao Figueiredo.

Patryk Szysz rozpoczął to spotkanie na ławce, ale pojawił się w grze w 66. minucie. Niestety nie pograł zbyt długo, bo po 13. minutach został zniesiony z murawy na noszach!

25-latek podczas jednej z akcji próbował opanować piłkę i... wywrócił się. Patrząc na wyraz jego twarzy było widać, że stało się coś poważnego.

Na chwilę obecną nie opublikowano żadnej informacji, co konkretnie stało się z byłym zawodnikiem KGHM Zagłębia Lubin czy Górnika Łęczna. Wydaje się jednak, że chodzi o uraz stawu skokowego lub ścięgno Achillesa.

Szysz do Turcji przeniósł się latem ubiegłego roku, gdy zdecydował się opuścić zespół z Lubina. Dla drużyny Istanbul Basaksehir w tym sezonie strzelił sześć goli i zanotował pięć asyst.