"Bramka cudo!". O tym golu będzie mówić cały świat (WIDEO)

Theo Hernandez spowodował, że podczas sobotniego spotkania z Lazio kibice na San Siro oszaleli. Reprezentant Francji przebiegł całe boisko, a później strzałem zza pola karnego podwyższył prowadzenie Milanu na 2:0.

Mateusz Byczkowski
Rajd Theo Hernandeza Twitter / Rajd Theo Hernandeza
W czwartek (4 maja) poznaliśmy mistrza Włoch. SSC Napoli po 33 latach w końcu powróciło na tron. Zespołowi Luciano Spallettiego do świętowania tytułu wystarczył jedynie remis w meczu przeciwko Udinese Calcio (1:1) (więcej przeczytasz TUTAJ).

Mimo to kibice Serie A wciąż czekają na inne rozstrzygnięcia. Nie wiadomo przecież, kto w przyszłym sezonie zagra w Lidze Mistrzów. Jedną z walczących drużyn jest AC Milan, który w sobotę podejmował Lazio Rzym na własnym stadionie.

San Siro wybuchło już w siedemnastej minucie za sprawą trafienia Ismaela Bennacera. Jednak to bramka Theo Hernandeza skradła show. Francuski defensor rozpoczął rajd ze swojej połowy i sam zakończył akcję pięknym strzałem po długim rogu.

- Bramka cudo! - słyszeliśmy od komentatorów Eleven Sports.

Ivan Provedel nie miał żadnych szans przy jego uderzeniu. Rossoneri po zwycięstwie nad Lazio zmniejszyli stratę do ekipy z Rzymu, która wynosi obecnie trzy punkty.

Kolejne wyzwanie czeka ich już w środę (9 maja). Właśnie wtedy zmierzą się z Interem Mediolan w półfinale tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Nie tylko miasto, ale również cała piłkarska Europa czeka na starcie obu tych drużyn.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy AC Milan wygra tegoroczną edycję Ligi Mistrzów?