Ma zaledwie 21 lat. Podjęła szokującą decyzję

Ogromną stratę poniosła reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej. W wieku 21 lat zakończenie kariery ogłosiła Zofia Buszewska.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Zofia Buszewska Instagram / Zofia Buszewska / Na zdjęciu: Zofia Buszewska
"Czy to właściwy moment? Taki chyba nigdy nie nadejdzie. Ale nie myślałam, że nadejdzie tak szybko" - rozpoczęła swój wpis na Instagramie Zofia Buszewska.

"Kończę swoją przygodę z zawodowym uprawianiem piłki nożnej" - przekazała. Decyzja ta jest o tyle zaskakująca, ponieważ jeszcze niespełna miesiąc temu rozegrała całe spotkanie przeciwko reprezentacji Holandii.

"Są decyzje, które łamią nam serce, ale ostatecznie przynoszą spokój" - czytamy.

Buszewska zdradziła również, że znalazła już inne zajęcie, które nakręca ją tak samo, jak kiedyś piłka nożna. Więcej o swojej przyszłości opowie w późniejszym czasie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"

"Zrozumiałam, że nie chcę wokół siebie dram, stresów, konfliktów. Zaczęłam wybierać dystans zamiast braku szacunku. Priorytetować swój pokój, zdrowie i szczęście. I tego Wam życzę. Sam / sama zawsze najlepiej wiesz, co dla ciebie jest odpowiednie Nie żegnam się, mówię - do zobaczenia" - dodała na zakończenie.

Zofia Buszewska jest wychowanką klubu z Ostrowa Wielkopolskiego. W trakcie kariery reprezentowała dwie drużyny: Czarni Antrans Sosnowiec i GKS Katowice. Oprócz tego występowała w zespole juniorskim Medyka Konin.

Zobacz także:
Skandal w Motorze Lublin?
38 lat od wielkiej tragedii

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×