Reprezentant Polski przygotowuje się w rodzinnym mieście. To pomoże mu przed zgrupowaniem?

Już 12 czerwca rozpocznie się kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski. We wtorek Fernando Santos powołał 26 piłkarzy. Wśród nich jest Krystian Bielik, który już trenuje w Polsce.

MM
Krystian Bielik Getty Images / Malcolm Couzens / Na zdjęciu: Krystian Bielik.
We wszystkich ligach zbliża się koniec tegorocznych rozgrywek, jednak w niektórych ostatnie spotkania zostały rozegrane już jakiś czas temu. Było tak m.in. w brytyjskiej The Championship, której uczestnikiem był Krystian Bielik.

Birmingham City zakończyło sezon w dole tabeli i to sprawiło, że Polak swój ostatni mecz rozegrał 8 maja, czyli trzy tygodnie temu. Bielik nie tracąc czasu przyjechał do Polski i trenuje z... zespołem z piątej ligi.

Jest nim Górnik Konin, czyli pierwszy klub Krystiana Bielika. 25-latek pochodzi właśnie z tego miasta w Wielkopolsce i w tym klubie rozpoczynał swoją przygodę z piłką nożną. Korzystając z przerwy wrócił do rodzinnego miasta i wziął udział w treningu.

Zgrupowanie reprezentacji Polski rozpocznie się 12 czerwca. Cztery dni później nasza kadra zmierzy się w towarzyskim spotkaniu z reprezentacją Niemiec na PGE Narodowym, a 20 czerwca z Mołdawią powalczy o punkty w eliminacjach do Euro 2024.

Zobacz także:
Niedozwolone praktyki? Wieczysta pod lupą PZPN
Legia Warszawa szykuje ciekawy transfer. Chce byłego pomocnika

ZOBACZ WIDEO:Polacy zachwycają Europę. Trener powtarzał jedno słowo


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×