Wydało się. To on najbardziej wierzy w powrót Messiego do Barcelony

Pojawia się coraz więcej doniesień na temat możliwości powrotu Leo Messiego do FC Barcelony. Według hiszpańskich dziennikarzy jest jedna osoba, która najbardziej wierzy w powodzenie tej operacji.

Rafał Sierhej
Rafał Sierhej
Lionel Messi PAP/EPA / CHRISTOPHE PETIT TESSON / Na zdjęciu: Lionel Messi
FC Barcelona pracuje intensywnie nad stworzeniem odpowiedniego planu, który pozwoli stworzyć możliwości na wzmocnienie zespołu. Podstawowym celem działaczy jest sprowadzenie do Barcelony ponownie Lionela Messiego.

Operacja nie jest jednak łatwa. Choć sam piłkarz ma bardzo jasne podejście do sytuacji i chce grać w Barcelonie, to problemem są pieniądze. W Katalonii jest jednak jeden człowiek, którego wiara w powodzenie tego ruchu jest wielka.

Zdaniem Gerarda Romero tą osobą jest trener "Blaugrany", Xavi Hernandez. Obaj panowie są bardzo dobrymi kolegami jeszcze z czasów gry w Barcelonie. Szkoleniowiec ma utrzymywać stały kontakt z Messim. Według jego informacji, w najbliższych dniach może także dojść do spotkania piłkarza z Joanem Laportą.

Ten sam dziennikarz przekazuje również, że plan finansowy, który Barcelona przedstawiła La Lidze zakłada rozstanie tego lata z dwoma ważnymi piłkarzami. Ich odejście ma stworzyć w budżecie możliwości do sprowadzenia Leo Messiego.

Dodatkowo przy sfinalizowaniu tych odejść możliwe ma być także wzmocnienie drugiej linii. Tym razem mowa o przyjściu Ilkaya Gundogana, który za kilkadziesiąt dni będzie oficjalnie wolnym piłkarzem. Warunkiem tutaj jest oczywiście brak przedłużenia kontraktu z Manchesterem City.

Czytaj także:
Wpadka FC Barcelony. Tak skomentowały ją hiszpańskie media
I znów on. "Lewy" właśnie dokonał niemożliwego!

ZOBACZ WIDEO: Imponujący start Polaka w Niemczech. Na początku odstawał


Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×