Rosjanie kradną w Ukrainie na potęgę. Nie uwierzysz, co zrobili tym razem

Wciąż trwa wojna w Ukrainie. Rosyjscy okupanci kradną tak naprawdę wszystko, co się da. Nie uwierzysz do czego posunęli się tym razem.

MM
Piłkarz MFC Metalurga Zaporoże W ramce herby klubów z Ukrainy i Rosji Materiały prasowe / mfcmetalurg.com / Na zdjęciu: Piłkarz MFC Metalurga Zaporoże. W ramce herby klubów z Ukrainy i Rosji.
24 lutego 2022 Władimir Putin rozpoczął barbarzyńską wojnę z Ukrainą. Od ponad 15 miesięcy okupanci niszczą kraj naszych wschodnich sąsiadów oraz rozkradają, co się da. Mowa o zbożu, samochodach, pralkach czy nawet lodówkach. Teraz zajęli coś o czym trudno pomyśleć.

Jak poinformował na Twitterze profil Zorya Londonsk rosyjski klub z Dagestanu LFK Mutsalaul ukradł... herb klubu z Ukrainy. Mowa o Metalurgu Zaporoże. Herby są identyczne.

Ukraiński klub legitymuje się tym herbem od 2017 roku, natomiast przedstawiciel z kraju agresora od 2021, czyli wtedy, gdy rozpoczął się atak Rosji.

To nie jest pierwszy przypadek kradzieży herbu. Wcześniej dziecięcy i młodzieżowy klub piłkarski z Dachny skopiował herb Dnipro Dniepropietrowska w którym zmienił tylko nazwę klubu na swoją.

Zobacz także:
Messi zaczyna nową erę. "Wyprzeda wszystkie miejsca na stadionach"
Dziennikarz z Rijadu: Arabię Saudyjską stać na Lewandowskiego. Cel ściągania gwiazd jest jasny

ZOBACZ WIDEO: Tego brakowało Bayernowi. Lewandowski zdradził kulisy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×