Podobny do siebie?! Tak świętowali gola Milika

Arkadiusz Milik otworzył wynik wtorkowego meczu Mołdawia - Polska w ramach eliminacji do Euro 2024. Oficjalny profil naszej kadry "Łączy nas piłka" z tej okazji opublikował w mediach społecznościowych wyjątkową grafikę.

MB
Na dużym zdjęciu: Arkadiusz Milik (David S Bustamante/Soccrates), małe zdjęcie: grafika z Arkadiuszem Milikiem (Twitter/Łączy nas piłka) Materiały prasowe / WP SportoweFakty / Na dużym zdjęciu: Arkadiusz Milik (David S. Bustamante/Soccrates), małe zdjęcie: grafika z Arkadiuszem Milikiem (Twitter/Łączy nas piłka)
Pierwsza bramka w meczu Mołdawia - Polska padła w dwunastej minucie spotkania za sprawą Arkadiusza Milika, który wykorzystał dogranie głową od Roberta Lewandowskiego i z bliska trafił do siatki.

Z tej okazji na profilu "Łączy nas piłka" na Twitterze pojawiła się nietypowa grafika z autorem gola. Jak można przeczytać, rysunek powstał we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 158 im. Jana Kilińskiego oraz z Miastem Stołecznym Warszawą z okazji Dnia Dziecka.

Tekstowa relacja LIVE na WP SportoweFakty z wtorkowego meczu eliminacji do Euro 2024 dostępna jest ---> TUTAJ. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Biało-Czerwonych.