Lech Poznań zatrzymał napastnika. Jest nowa umowa

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
zdjęcie autora artykułu

Lech Poznań zatrzymuje zdolną młodzież. We wtorek ogłoszono podpisanie nowego kontraktu z Norbertem Pacławskim, który zdążył już zadebiutować w pierwszym zespole.

19-letni napastnik osiągnął porozumienie z klubem i pozostanie w nim przed najbliższe dwa lata.

- Norbert jasno zdefiniował swoje cele na najbliższy czas i będziemy go mocno wspierać w dalszym rozwoju. Liczymy, że wraz z każdym tygodniem nadchodzącego sezonu będzie on rósł i budował coraz mocniejszą pozycję w zespole naszych rezerw - powiedział na łamach oficjalnego serwisu "Kolejorza" Zbigniew Zakrzewski z pionu sportowego akademii.

Norbert Pacławski trafił do stolicy Wielkopolski w 2017 roku. Przeszedł tam kilka szczebli szkolenia, a ostatnio był mocnym punktem II-ligowych rezerw. W minionym sezonie zagrał w 26 spotkaniach, zdobywając 4 gole i dokładając do nich 1 asystę.

W sumie na II-ligowym szczeblu 19-latek uzbierał już 66 meczów. W maju 2021 roku zadebiutował nawet w pierwszej drużynie Lecha, wchodząc na boisko w końcówce wyjazdowego spotkania PKO Ekstraklasy z Wisłą Kraków (poznaniacy zwyciężyli wtedy 2:1).

ZOBACZ WIDEO: KOMPROMITACJA W MOŁDAWII | JAKA PRZYSZŁOŚĆ KADRY? | "LEWY" DALEJ KAPITANEM? - Z Pierwszej Piłki #42

Źródło artykułu: WP SportoweFakty

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP. Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!