Znów to zrobił! Zobacz gole Messiego [WIDEO]

Inter Miami wygrał w meczu Pucharu Ligi z Orlando City 3:1. Bohaterem spotkania był Lionel Messi, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Zobacz trafienia Argentyńczyka.

Łukasz Witczyk
Lionel Messi Twitter / Na zdjęciu: Lionel Messi
Od momentu transferu do Interu Miami Argentyńczyk prezentuje niesamowitą formę. Lionel Messi udowodnił to w meczu Pucharu Ligi przeciwko Orlando City. Mistrz świata strzelił kolejne dwa gole i jego bilans od debiutu w barwach Interu to już pięć bramek.

Już w 7. minucie Messi otworzył wynik spotkania. Argentyńczyk dostał świetne podanie od Roberta Taylora i nie miał problemów w tym, by pokonać bramkarza rywala. Messi dopadł do piłki i znalazł się w sytuacji sam na sam. Pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki.

To nie był koniec strzelania Messiego. W 72. minucie zawodnicy Interu zabawili się z defensywą Orlando City. Wymienili kilka podań i piłka ostatecznie trafiła do Messiego, który znów nie miał problemu z pokonaniem bramkarza.

Dzięki wygranej Inter Miami awansował do 1/8 Pucharu Ligi, w którym zmierzy się z FC Dallas. Pojedynek odbędzie się w niedzielę.

Zobacz gola Lionela Messiego na 1:0 Zobacz trafienie na 3:1

Wojciech Cygan: To historyczny moment dla Rakowa. Ale nie zatrzymamy się!